שולחן ישיבות

איזה סוג של שולחן ישיבות כדאי לבחור?

Published by

Posted on September 15, 2016

כשבוחרים את הריהוט עבור המשרד, יש הרבה מאד פריטים אשר חובה לקחת בחשבון: יש לחשוב מראש אילו כסאות בוחרים עבור העובדים ועבור ההנהלה, איך יראה המזנון בכניסה למשרד, אילו כורסאות בוחרים עבור האורחים בלובי, ועוד החלטות רבות. אולם, אחת ההחלטות החשובות ביותר, היא הבחירה בשולחן הישיבות עבור חדר הישיבות של המשרד שלכם. אל תשכחו שסביב שולחן ישיבות צריכים לשבת המנהלים בדרגים השונים ולקבל החלטות. לא פעם יש ישיבות ארוכות מאד, מה גם שחדר הישיבות הוא המקום שאליו מכניסים לקוחות וקולגות – כך שחשוב מאד שהשולחן ישקף את התדמית הנכונה של המשרד שלכם. אם כך, באיזה סוג של שולחן כדאי לבחור לחדר הישיבות?

 

סקירת הסוגים שכדאי להכיר

  • שולחן מלבני מעץ – הבחירה הקלאסית שנמצאת בלא מעט חדרי ישיבות מדובר על שולחן ישיבות שהוא ארוך וצר יחסית, עשוי מעץ מלא. שולחן כזה מקרין עוצמה רבה, ומשקף את הבחירה של המשרד בשולחן יוקרתי וחזק מאד שישמש את כל המנהלים והלקוחות של המקום. במקרים כאלה, השולחן גם לרוב יהיה האלמנט המרכזי בתוך החדר ויתפוס את רוב המקום. שולחן כזה יכול להתאים מאד למשרדים שהם בסדר גודל בינוני עד גדול, והעובדים השונים גם נמצאים לא מעט שעות בחדר הישיבות. שימו לב שכיום כדאי לבחור בשולחנות המשודרגים, אשר יש באחד הצדדים שלהם גם חלק שמיועד לחיבורי מולטימדיה שונים – חיבור למקרן, למסך טלוויזיה, למחשב, וכיו”ב. זה מאפשר לכם לנצל עד למקסימום את היתרון והמבנה של השולחן הנ”ל.
  • שולחן עגול מזכוכית – אפשרות אחרת לחלוטין, היא לבחור שולחן ישיבות שיהיה עגול ועשוי מזכוכית (לרוב עם רגלי מתכת או אלומיניום). מטבע הדברים, שולחן עגול חייב להיות קטן יותר בשטחו מהשולחן המלבני, כי הוא תופס יותר מקום בתוך החדר. אז לאילו משרדים זה יכול להתאים? לא פעם מי שבוחרים בשולחן הישיבות הנ”ל, הם עסקים שמצד אחד שייכים לקטגוריה של עסקים קטנים, אך מהצד השני – רוצים להקרין הרבה מאד יוקרה. השולחן העגול מזכוכית אכן משדר ניקיון כפיים וטוהר – לצד העבודה הרצינית שיש בתוך המשרד, ונראה שהוא גם משדר יוקרה בעוצמה גבוהה מאד. אם אתם עורכים ישיבות קטנות ומאחרים מספר מועט של לקוחות בכל פעם – זה השולחן המושלם עבורכם.
  • שולחן מלבני מזכוכית – אפשרות אחרת שעולה לעתים, היא לבחור שולחן ישיבות שהוא מצד אחד מלבני, מוארך וגדול מאד – אך מצד שני המשטח שלו עשוי מזכוכית ולא מעץ. כאן אפשר גם להרוויח עיצוב יוקרתי ויפה במיוחד, ומהצד השני גם מנצלים בצורה טובה מאד את השטח של חדר הישיבות. מצד שני בשולחן מזכוכית קשה לשלב את החיבור לאמצעי מולטימדיה.

 

לבחור בצורה הטובה ביותר למשרד

יש כאמור מסכת של שיקולים כשאתם בוחנים את סוגי השולחנות – ואתם צריכים לעשות חושבים מהו השולחן הטוב ביותר עבורכם.