גדרות יפות

גדרות יפות

Published by

Posted on July 09, 2017

המראה הדקורטיבי של פתרונות גידור חשוב לא פחות מהחוזק והעמידות שלהם. הנה למשל כמה יתרונות מיוחדים שניתן להשיג באמצעות גדרות יפות:

א. שדרוג של הגינה והחצר – היתרון הברור של פתרונות גידור מעוצבים הוא כמובן שדרוג בגינה. כל חצר פרטית יכולה לעבור שדרוג משמעותי בזכות העיצוב. מהבחינה הזו כלל לא משנה אם מדובר על עץ, אלומיניום, מתכת או אפילו אבן. המראה המעוצב מעניק לגינה ערך מוסף ויכול להפוך אותה לחלק מהבית.

ב. רושם ראשוני – בעלי בתים פרטיים משקיעים משאבים רבים בשיפור הרושם הראשוני כלפי האורחים והמבקרים. אחת הדרכים לעשות זאת היא באמצעות עיצוב של פתרונות הגידור. אפשר להתחיל עם עיצוב ספציפי של הכניסה לחנייה, להמשיך עם עיצוב של השערים בחצר ובגינה ולקנח עם עיצוב מסביב של כל השטח הפרטי.

ג. עלייה בערך הנכס – גדרות יפות נשארות בבית גם אחרי שהדיירים עוזבים אותו. המשמעות היא שמדובר בהשקעה משתלמת לטווח ארוך, ולו רק בשל הסיבה שהיא מעלה את הערך של הנכס. בנוסף, גם משקיעי נדל”ן שמשכירים אותם לדיירים אחרים יכולים להשתמש בפתרון העיצוב הזה כדי לייחד את הנכס שלהם בהשוואה לבתים אחרים בשכונה.

טיפים לעיצוב מוצלח

עיצוב גדרות היא משימה מורכבת מכפי שנהוג לחשוב. קודם כל, צריך להתאים את העיצוב לסגנון הקיים בחצר. אין טעם לבחור בסגנון עיצוב אחר כי בצורה כזו עלולה להיווצר התנגשות בין הגוונים והצבעים. התאמה לעיצוב מתבצעת לפי סגנון שמועדף על בעל הבית, בהתאם לסוג החומר שבו בוחרים להשתמש ועל בסיס הגודל של השטח מבחינת מטר מרובע.

שנית, רצוי להתרשם מהעיצובים הקיימים של הגדרות ולהגיע לאולמות התצוגה כדי לראות אותם מקרוב. לחילופין, ניתן להיכנס לאתרי האינטרנט שעוסקים בתחום ולעקוב אחר החידושים האחרונים בענף. השאיפה היא בכל מקרה לעצב את החצר בלי לוותר על נוחות, פונקציונאליות ונגישות.

לסיכום, גדרות יפות מציעות הרבה יתרונות שלא ניתן להשיג בדרכים אחרות. בעזרתן ניתן לשדרג את הגינה והחצר באופן מיידי, להעניק לאורחים תחושה אקסקלוסיבית כאשר הם מגיעים לביקור ולהעלות את ערך הכנס.