גדרות

גדרות מיוצרות קודם כל במטרה לייצר פרטיות והפרדה בין הבית הפרטי שלנו לבין הכביש או השכנים. גדרות מעץ מאפשרים להשיג מטרה זו באלגנטיות, עיצוביות וחן, להגדיר את הסביבה בה הבית מתוחם  באמצעות הענקת מראה חמים, טבעי וייחודי. גדר עץ עשויה מחומר טבעי אשר משתלב בצורה מושלמת עם שאר הצמחים, העצים והפרחים שבגינה. לגדר איכותית יש יתרונות רבים ביניהם היא שומרת עלינו מפני כניסה של פולשים, זרים, גנבים ואפילו כלבים משוטטים מסוכנים, מונעת מהילדים הקטנים שלנו לצאת החוצה ומאפשרת לנו לחוש נינוחים ובטוחים בבית הפרטי שלנו. גדרות העשויים מעץ, ניתן להרכיב בכוחות עצמכם, ההרכבה נחשב לקלה ופשוטה ואפילו מהנה. תחזוקה של גדרות מעץ איננה דורשת הרבה, אך כאשר בחרנו בסוג העץ ממנו תהיה עשויה הגדר, כדאי לוודא כיצד ניתן לתחזק אותה בצורה הטובה ביותר. האפשרויות לעצב גדרות מעץ הן רבות ומגוונות וחשוב גם לבחור את הכיוון בו יונחו הקורות של הגדר, לאורך או לרוחב.

 

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מאולמות התצוגה שלנו

צוות המומחים ישמח להעניק ייעוץ והכוונה החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע

וכן להמליץ על בעלי מקצוע ממאגר בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום הדרוש

גדר במבוק

גדר פלסטיק

גדר עץ

מיוחדים

איך בוחרים גדר מעץ?

את גדר העץ חשוב להתאים מבחינה עיצובית לאופי של כניסת הבית והחצר על מנת להשיג הרמוניה מושלמת. בשוק הגדרות ומוצרי העץ השונים, קיימים אינספור אפשרויות של עיצובים ודגמים. לפני שתבחרו את סוג העץ ממנו תהיה עשויה הגדר שלכם, חשוב לוודא שהוא אכן מתאים לבניית גדר שכן גדר נחשבת לפריט חיצוני הזקוק להגנה מפני נזקים הנוצרים ע״י מזגי אוויר, רטיבות, חדירה של מזיקים וריקבון. סוגי עצים המתאימים לבנייה של גדרות מעץ הם: גדר עץ איפאה- עץ חזק המשדר יוקרה, עץ אורן בעל מראה מרשים ונחשב לזול ביחס לעצים אחרים ועוד.  קיימים עצים המיועדים לבנייה של גדרות אשר חייבים לעבור תהליכי שימור והגנה מקצועיים על מנת לשמור על צורתה של הגדר ולמנוע ממנה להתעקם עם הזמן.

 

תחזוקה של גדר מעץ

בזמן ההתקנה חשוב לצבוע את הגדר בכדי להעניק לה ברק ולהגן עליה מפני מזיקים סביבתיים. בנוסף, חשוב לבצע תחזוקה של הגדר אחת למספר חודשים באמצעות צבע עץ , ליטוש עדין של הגדר ומריחה סופית שלה בשמן מיוחד או בצבע אטום .

וזכרו פעם אמר איש חכם גדר גבוהה עושה שכן טוב .