דקים ופרגולות

דקים ופרגולות

Published by

Posted on August 24, 2017

הטעם של הישראלים

אם יש משהו שכל ישראלי רוצה זה בית עם גינה. הישראלים אוהבים את הטבע ובית עם גינה יכול לספק לכם אווירה טבעית מתי שאתם רק רוצים כדי לשתות קפה או לשחק עם הילדים. אם יש דבר אחד שחשוב שיהיה בכל גינה הם דקים ופרגולות. דקים ופרגולות הם שניים מהדברים שישראלים הכי אוהבים בגינה כדי לספק גינה נוחה ועמידה לאורך זמן שנוח לארח בה והיא מגנה עלינו מפני השמש. השילוב של הדק עם פרגולה תואמת הכרחי למדי ולמרות העלות שלהם, ההתקנה שלהם משפרת משמעותית את איכות החיים ואת ערך הבית.

דקים ופרגולות: התאמה שיוצרת הרמוניה

  • מיש רוצה לקבל את הגינה המושלמת חייב לבצע התאמה מירבית בין השניים. דקים ופרגולות אפשר למצוא באותו סגנון בצורה כזו שהם אפילו מוצעים יחדיו מצד חברות שונות. דק טבעי הוא המשטח הכי נוח ואיכותי לדרוך עליו ואפשר ללכת עליו גם יחפים ולהרגיש את העץ הטבעי שהרבה יותר נחמד מאשר בטון או ריצוף. יש כל כך הרבה סוגים של דקים ופרגולות עמידות לאורך זמן כך שלא תצטרכו להשקיע הרבה בתחזוקה שלהם ומספיק תחזוקה שנתית ושימון של הפרגולה והדקים כדי להרוויח מקום מעוצב ומשומר.
  • אין כמו השילוב בין דקים לפרגולות כדי לקבל עיצוב מחדש לגינה. יש כל כך הרבה אפשרויות לעצב את הגינה אך עיצוב בדקים ופרגולות תואמים זו ההרמוניה המושלמת. ישראלים מחפשים אווירה טבעית, לא מתחכמת מידי אלא אווירה סולידית ורעננה כדי שיהיה אפשר לשבת עם כוס קפה ולדבר עד הלילה. דק איכותי ופרגולה בצבעים עמוקים או בהירים, נשאר לכם רק לבחור מה הכי מתאים לכם.

התקנה פשוטה ומהירה

למרות שנראה לכם שדקים ופרגולות דורשים תכנון זמן רב מראש והתקנה ארוכה ומייגעת לא כך הדבר. ניתן להתקין דק לגינה ופרגולה תואמת באותו היום בלי לחכות זמן רב ולספוג רעשים רבים מההתקנה. ההתקנה יכולה להתאים לכל גינה, גם גינות שהאדמה שלהם לא ישרה וגם גינות שכבר יש עליהן ריצוף. ההתקנה יכולה להיות מוגבהת ולמעשה וגם רק על חלק מהדשא למי שרוצה להשאיר שטחים ירוקים.

דקים ופרגולות