דק לגינה

דק לגינה

Published by

Posted on August 13, 2017

פתרון נוח לגינה נוחה

גינה היא אחת מהפנינות שיש לנו בבית. אנשים רבים מעצבים א הסלון, את חדר השינה, את הטבח ואת חדר הילדים גדי לשפר את איכות החיים שלהם אך אין כמו להשקיע בגינה כדי שכל המשפחה תוכל לשבת תחת כיפת השמיים ולאכול ארוחת ערב באווירה נעימה וטבעית. דק לגינה יכול להיות הפתרון הנוח ביותר למי שרוצה נוחות ועיצוב באותו מוצר. ריצוף חוץ יכול להיות פתרון נחמד אך הוא די מיושן ואפ רוצים לגוון מעט מהריצוף שכבר יש לנו בבית, רוצים לשנות אווירה לחלוטין לאווירה שהיא הרבה יותר טבעית, דק לגינה הוא פתרון איכותי ביותר.

מדוע דק לגינה הוא בחירה נהדרת?

  • דק לגינה נותן לכם רצפה יציבה וחזקה שתהיו בטוחים עליה. אמנם גם בטון מוחלק וגף ריצוף הם רצפות חזקות למדי אך הן מיושנות מאוד ולא טבעיות כמו דק מעץ או דק סינטטי. הדקים נותנים תחושה הרבה יותר כיפית בדריכה עליהם, כך שאם תדרכו יחפים תרגישו שאתם ממש בטבע. קורות העץ של הדק נוחות מאוד ויהוו רצפה חזקה ואיכותית לכל סוג הגינות.
  • יתרון נוסף של דק לגינה הוא הגמישות בהתקנה. ניתן להתקין דק לגינה רק על חלק מהגינה וזה ייראה בסדר לגמרי. שלא כמו בטון מוחלק או ריצוף שחייבים להיות בהמשך ישיר של הבית. דק לגינה אפשר להתקין גם באמצע הגינה כאשר הוא מוקף בדשא, אם רוצים להקים איזו פינת ישיבה נחמדה, מזרקה קטנה או בריכת שחייה קטנה. הדק גמיש מאוד התקנה שלו וניתן להתקין אותו על כל משטח בקלות רבה.

כיצד מתקינים דק לגינה?

הדק יכול להיות מותקן על בטון ועל ריצוף בלי כל בעיה. בצורה כזו אין צורך שתהרסו את הריצוף הקיים אלא פשוט תתקינו מעליו את הדק שאתם רוצים. בניית דק לגינה יכולה להתאים לכל פני שטח גם לאדמה שאינה ישרה. במידה והגינה שלכם אינה ישירה לחלוטין לפני בניית הדק המתקינים יישרו אותה או יגביהו את הדק. אמנם זה יעלה לכם תוספת מחיר אך ישדרג לכם את הגינה למשטח ישר שקל להניח עליו ריהוט והוא הרבה יותר שימושי.