דק למרפסת

דק למרפסת

Published by

Posted on August 14, 2017

לא רק לגינה מגיע

הדקים חדרו לתודעה של מדינה שלמה בשנים האחרונות וכיום ניתן לראות דקים כמעט בכל מקום. ניתן לראות דקים רבים בגינות בבתים פרטיים, בגנים ציבוריים ואפילו באתרי טבע רבים בהם יש תצפיות או נקודות מידע. הישראלים אוהבים את השילוב הטבעי של עץ בבנייה וניתן לראות כיצד גם חיפויי עץ תפסו את מקומן בעיצוב חוץ ופנים בבתים רבים ובמשרדים. דק למרפסת הוא עוד אחד מהמהפכות השקטות שקורות בכל רגע ואם בעבר זה היה נראה לנו מוזר היום כולם מבינים שזה העיצוב שהמרפסת שלכם צריכה כדי לשנות קצת אווירה.

דק למרפסת: עיצוב לא שגרתי

  • אנשים רבים מנסים להפוך את המרפסת שלהם להרבה יותר מעניינת והם מנסים לחפש פתרונות מאוד יקרים ומסובכים. כך למשל אנשים רבים מוצאים את עצמם מנסים לשנות את המעקה במרפסת למעקה שקוף מזכוכית כדי לתת אווירה קצת שונה למרפסת. חלק מהאנשים מנסים לחפש את העיצוב החדש בדמות ריהוט מגניב למרפסת וחלק מנסים להקים פרגולה טבעית. דק למרפסת יכול להיות השינוי הכי פשוט שייתן את האווירה הכי טבעית שאפשר.
  • דק למרפסת נותן אווירה ייחודית בגלל שהוא פשוט משנה את כל הרצפה. בהתחלה זה יכול להיראות מעט מוזר אך מהר מאוד תתרגלו ותגלו את היתרונות הרבים שיש לדק כמו נוחות בדריכה גם כשיחפים, מראה טבעי שמשתלב נהדר עם פרגולה, אגרטלים וערוגות וגם תחזוקה יחסית מינימלית לעומת שאר הרצפות.
  • התקנה של דק למרפסת אמנם נותנת שינוי דרסטי למרפסת שלכם אך היא מגיעה במחיר יחסית משתלם. דק למרפסת יעלה לכם למטר בין מאתיים לשלוש מאות שקלים כך שהשיפוץ של המרפסת לא יעלה הרבה והוא יכול להיות השינוי היחיד שתבצעו כדי לקבל את העיצוב שאתם רוצים.

הקנה פשוטה לדק למרפסת

בדרך כלל דקים לגינה יכולים להיתקל בבעיות רבות כמו למשל אדמה לא ישרה או צורך בהגבהה. במצב בו אתם רוצי להתקין דק למרפסת ככל הנראה התהליך יהיה הרבה יותר פשט שכן מדובר בריצוף שעליו הרבה יותר קל להתקין את הדק. אין צורך להרוס את הריצוף וניתן להתקין את הדק מעליו.