דק

דק

Published by

Posted on August 19, 2017

הפתרון המושלם לגינה מעוצבת

בית פרטי בימינו הוא לא דבר מובן מאליו ומי שזכה לגינה בבית מרוויח מקום טבעי משלו לשתות קפה או לשחק עם הילדים. כשרוצים לעצב את הגינה עולות הרבה שאלות מה יהיה הדבר הכי טוב עבורה ובתקציב יחסית סביר, כך שעולות כל מיני תהיות לגבי בניית פרגולה, לגבי ריהוט גן חדש או אולי בריכה קטנה או מזרקה שתהפוך הכול ליותר טבעי. לפני שאתם ממהרים לכל מיני פתרונות מגוונים כמו אלו שנמנו כאן, דק לגינה הוא הדבר הכי טוב שתוכלו לחשוב עליו. דק יכול להתאים למגוון רחב של גינות והשימוש בו נותן לכם גם נוחות וגם עיצוב.

דק לגינה: מדוע זה הפתרון המושלם?

  • דק לגינה נותן לכם נוחות שיא. גינות רבות סובלות מפני קרקע בעייתיים מאוד שאי אפשר לדרוך עליהם בנוחות. אם יש לכם דשא אתם ודאי מכירים את התחזוקה הרבה שהוא דורש, קיצוץ והשקיה כמה פעמים בשבוע וגם לא תמיד אפשר לשבת עליו אחרי גשם. מצב כזה הוא מצב בעייתי ביותר וכך הדק פותר לכם את כול הבעיות במצע קשה של עץ שאפשר לשבת עליו תמיד. התחושה בדריכה על הדק נעימה מאוד ואפשר גם בקיץ וגם בחורף ליהנות ממשטח יציב לשחק עליו, להניח שולחנות וכיסאו תבלי לשקוע בבוץ.
  • דק ניתן להתקין גם באדמה לא ישרה. אמנם זה ידרוש מכם עלויות נוספות של הגבהת הדק והעלות תהיה יותר יקרה מאשר התקנת דק על בטון אך אתם תרוויחו גינה הרבה יותר נוחה לאורך שנים. דק יכול לפתור בעיות לא רק בגינות אלא גם במרפסות וגם בבריכות. בריכה שמוקפות בדק מעץ או דק סינטטי הן הבריכות הכי נוחות לשימוש וגם הפתרון העיצובי שתקבלו יהיה מושלם.

אין כמו דק למראה טבעי

מעבר לנוחות שהדק מאפשר והמחירים הנוחים, הוא נותן לכם גם פתרונות עיצוביים רבים מאוד. יש כל כך הרבה סוגים של דק בשלל סגנונות ומשלל סוגים כך שלכם נותר רק לפנות לא מעט זמן ולהתחיל לבחור מה הכי טוב עבורכם. יש דקים עבים לצד דקים יותר דקים, יש דקים מעץ טבעי או דקים סינטטיים וכולה.