אדני רכבת

אדני רכבת הם למעשה רצועות או פיסות של עץ טבעי שבעברן שימשו למטרה בנית מסילות רכבת. אדני הרכבת עשויים  מעץ מלא, מסיבי וכבד. אותם ממקמים בדרך כלל בגינות ובחצרות על מנת לתחם אזורים כגון דשא סינטטי או עצים וערוגות ולהעניק להן מראה כפרי טבעי ומחמם. בשנים האחרונות רבים מהאנשים בוחרים להשתמש באדני רכבת בתור כלי עיצוב דקורטיבי אשר מוסיף ומשדרג כל פינה ומעניק לה רובד ייחודי ויוקרתי. האדנים מאופיינים בחוזק ובנוקשות והשימוש העיקרי שלהם הוא תיחום והגדרה של שטחים חיצוניים. באמצעות אדני רכבת ניתן לתחם ערוגות, לעצב או לאבזר את גינתנו וליצור ממספר אדני רכבת שביל דקורטיבי ייחודי, ספסלי ישיבה, גדר עץ, שער כניסה ואפילו שולחן פיקניק ארוך. כמו כן ניתן להשתמש באדני הרכבת בתור מעקות או מדרגות בגבהים שונים, לבנות מהם דק בחצר או להשתמש בהם למטרת חיפוי הקרקע. את אדני הרכבת ניתן לרכוש מסוגי עץ שונים ולכן לכל אדן  מחיר משלה הנקבע באופן שונה על פי התכונות ואופיו של העץ אותו בחרתם. אדני רכבת איכותיים יאבזרו את גינתכם בצורה מושלמת ויעניקו לה מראה מיוחד שידהים כל אורח.

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מאולמות התצוגה שלנו
צוות המומחים ישמח להעניק ייעוץ והכוונה החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע
וכן להמליץ על בעלי מקצוע ממאגר בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום הדרוש

חשוב לדעת

לאדנים יש תכונות של חספוס ומסיביות נגלית לעין ולכן חשוב לתכנן כל אביזר או מוצר אותו נרצה לייצר ולבנות מאדני הרכבת. חשוב גם לקחת בחשבון את גודל החלל ולמדוד באופן מדוייק את האורך, הרוחב השטח שאותו נרצה לתחם .

לפני רכישה של אדני הרכבת מומלץ לבצע בדיקה שהמוצר עבר תהליכי איטום במטרה למנוע כניסה של מזיקים או ריקבון לעץ. קנו את אדני הרכבת ממקום בעל המלצות, אדני רכבת הם מוצר יקר באופן יחסי ובדרך כלל אנו לא מסתפקים בקנייה של אחד מהם. אדני רכבת אשר יעברו את כל התהליכי השימור, האיטום והצביעה הדרושים, יעמדו בכל תנאי מזג אוויר וישמרו שנים רבות. את אדני הרכבת ניתן להזמין כמעט מכל סוג של עץ ובכל גודל על פי התאמה אישית. לסיכום, בשל התכונות המיוחדות שלהן, אדני הרכבת משתלבות בצורה ייחודית עם כל צמחייה ויעניקו לחצר שלכם אווירה כפרית ופסטורלית. מומלץ לבצע את השימוש באדני הרכבת באופן מעודן, שכן שימוש מוגזם בהן עלול להוביל למראה כבד.