בתי עץ

בנייה של בתי עץ נחשבת לפופולארית במיוחד בקנדה,ארה”ב, סקנדינביה, אוסטרליה, יפן ובשנים האחרונות תופסת תאוצה גם אצלנו בישראל. בנייה של בתי עץ נחשבת למהירה, הרבה יותר מבנייה קונבנציונלית זאת משום שכל מה שצריך לעשות הוא להרכיב את החלקים שתוכננו מראש ויוצרו במפעל, ממש כמו בפאזל. מה יותר מיוחד מלגור בבית עץ חלומי המאופיין באווירת חמימות משפחתית, קלאסיות ואלגנטיות שרק העץ יכול להעניק. לגור בבית העשוי מעץ, מייצר עבורנו יתרונות רבים הכוללים בידוד מקסימאלי וחיסכון מהותי בצריכת אנרגיה מה שאומר חיסכון בעלויות כספיות, עמידות בפני רעידות אדמה, עמיד בפני רטיבות ומזיקים, מסייע בהפחתת רעשים בין החדרים (בידוד אקוסטי). בנוסף, העלויות של בניית בתי עץ זולות בהרבה, ביחס לחומרי בנייה אחרים.

 

לגור בבית עץ, מעודדת בנייה השומרת על איכות הסביבה

בשנים האחרונות תשומת הלב לסביבה שלנו הולכת וגוברת. החשיבות בשמירה על מאזן אקולוגי ושימוש בחומרים ידידותיים לסביבה היא גבוהה מתמיד. השימוש בעץ למטרות בנייה, מאפשרת לנו ליהנות מרמת בידוד גבוהה המתאפיינת גם מבחינה אקוסטית וגם בכל הקשור לאיזון הטמפרטורות בעונות קיצוניות. איזון זה, מאפשר לנו לחסוך אנרגיה בצריכת החשמל מה שמפחית את זיהום הסביבה בצורה ניכרת.  בנוסף בנייה של בתי עץ מונעת יצירה של פסולת בניין, דבר חשוב לשמירה על סביבה נקייה. אם כבר החלטתם ובחרתם לבנות בית העשוי מעץ, כדאי לבדוק שהחברה איתה בחרתם לבנות את ביתכם, עובדת עם עצים ויערות הנמצאים בפיקוח ועוברים תהליך מחודש של ייעור.

 

מה חשוב לדעת לפני שבונים בית מעץ?

הדבר הראשון, החשוב מכל הוא לוודא שבחרתם לעבוד עם חברה אמינה, מקצועית המעסיקה אנשים ובעלי מקצוע בעלי ניסיון מוכח. בכל זאת, מדובר בבית שיספק לכם קורת גג לשנים הבאות ולכן בטיחות ומקצועיות הם הדבר החשוב מכל. בנוסף, מומלץ לעשות מחקר קצר בנוגע לסוג העץ ממנו ייבנה הבית. לא כל סוגי העצים נחשבים לאיכותיים ולכן חשוב לדעת את סוג העץ ממנו הבית ייבנה ואף לבדוק את רמת האיכות שלו. כפי שכבר צוין, בנייה של בתי עץ מהירה הרבה יותר מבנייה של בתים מחומרים אחרים. בדרך כלל בנייה כזו אמורה להימשך בין שלושה לשישה חודשים. החברה אשר בונה לכם את הבית מחויבת להעניק לבית מספר מסוים של שנות אחריות.

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מאולמות התצוגה שלנו

צוות המומחים ישמח להעניק ייעוץ והכוונה החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע

וכן להמליץ על בעלי מקצוע ממאגר בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום הדרוש