חברת אקרשטיין מייצרת רעפי בטון משנת 1986 והיא החברה היחידה שמייצרת רעפי בטון בארץ. הרעפים מיוצרים בטכניקה מיוחדת, בדחיסות בטון ברמת צפיפות גבוהה, שהופכת את הרעפים לחזקים ואטומים במיוחד ועמידים בתנאי מזג אויר קשים ובקיפאון. מיליוני מ”ר של גגות, העומדים שנים בהצלחה רבה, הם תעודת האיכות של אקרשטיין.

החברה מציעה מגוון רחב של רעפים מבטון בשלל צבעים ומכלול פתרונות לגג ביניהם: רעפי אוורור, רעפים מנקזים כפתרון למרזב בחזית הגג, רעפים לדודי שמש להעברת תשתיות הקולטים, רעפי זכוכית, רעפי צד כפיתרון לבעיות הנובעות ממזחלות פח ופתרונות איטום שונים בגמלונים צידי הגג.

לרעפי אקרשטיין יתרונות יחודיים:

  • חוזק מירבי
  • אטימות מוחלטת
  • רמת גימור ודיוק מירבי המאפשר יישום הגג בשיפועים נמוכים – 30%
  • מקור גוון הרעף הינו בפיגמנטים יחודיים המוספים כבר בתהליך היצור כך שגוון הרעף קיים לאורך כל חתך הרעף דבר המעניק איכות ועמידות לאורך שנים

רעף אקרשטיין

רעף אקרשטיין

הפרופיל הנפוץ ביותר הידוע גם כן בשמו הגל הנמוך. הפרופיל המוביל את הבניה החדשה בכל רחבי הארץ. דגם זה יכול להגיע ברוב גווני אקרשטיין.

רעף קופו דה פרנצה

רעף קופו דה פרנצה

דגם קופו דה פרנצה נותן מאפיינים כפריים לגגות הבתים שבו הוא קיים.

הדגם הזה ידוע גם כן בשם הגל הגבוה, רעף שיש בו גליות.

לפרופיל זה קיימים גוונים ורמות גימור יחודיים.

הפרופיל השטוח

הפרופיל השטוח

גג רעפים בפרופיל שטוח מדגיש את קווי התכנון והמתאר, מעצים את האפקט הגיאומטרי, מקנה למבנה כולו מראה מהודק, חלק והרמוני. ייחודו של הרעף במראה הנקי והמינימליסטי, המשלים את הקו הייחודי של הארכיטקטורה המודרנית. חדשנות עיצובית זו מאופיינת בשטח פנים חלק במיוחד, ובאיכות ורמת גימור הטובות ביותר בשוק הרעפים העולמי.