מסור

קצביה

יער משקי

שירות יבוש

עץ להסקה

רסק עץ

חיתוך אבן

האקליפטוס מצמרתו

מנסרה עבודה מקצועית, ברמת גימור מושלמת

עץ מלא אשר גדל בטבע מאופיין בייחודיות וביתרונות שלו. אצלנו תמצאו מגוון רחב של סוגי עצים, אנו מקבלים את העץ מכרתות מקמיות מהרחבות כבישים, דילול של יערות קק”ל  וסניטציה תוך כדי שמירה על האיזון האקולוגי. העץ שמגיע אלינו עובר תהליך קילוף למניעת חדירת מזיקים,  לאחר הניסור העץ עובר ליבוש אוויר, לבסוף העץ נכנס לייבוש בתנור ממוחשב מיוחד מסוגו בבקרה מלאה עד לרמת הלחות הנדרשת. לכול עץ ישנן תכונות מיוחדות לו אנו במנסרת אקליפטופ מתכננים איך יהיה אפשר להוציא את המיטב מכל עץ, בעזרת אנשינו המקצועיים שרכשו ניסיון של מעל 30 שנה בתחום  .

 

איכות ללא פשרות

אם ברצונכם לבצע עבודה הקשורה בחומר גלם מעץ, אצלנו תקבלו את המענה המלא לכך משלב התכנון ועד לשלב הסופי. המנסרה שבבעלותנו נחשבת למנסרה הגדולה והמקצועית ביותר במזרח התיכון. באמצעותה ניתן לעבד את כל סוגי העצים ברמה הגבוהה ביותר ביניהם עץ הזית, עץ אורן ירושלמי , עץ ברוש , אקליפטוס, סיסם הודי ועוד, בנוסף אנו מייבאים עצים כגון אלון צרפתי, אשא, מהגוני, אוקומה, אגוז אמריקאי. הנגריה שלנו מייצרת קשת רחבה של מוצרי עץ החל  מרהיטים לבית, רהיטי חוץ, בנוסף אנו מייצרים מוצרי בוטיק למעצבים . אנחנו גם לוקחים חלק ניכר בסדנאות פיסול בעץ, עובדים עם אנשים בכל הגילאים ומקנים מיומנויות לטיפול בעץ.

 

מקצועיות לפני הכול

אנו נפרוס ונעבד את העץ בהתאם לדרישת הלקוח. הניסיון והוותק שבבעלותנו אפשרו לנו במהלך השנים לרכוש לקוחות מכל הארץ ביניהם קבלנים, אדריכלים, מעצבים ומגוון של לקוחות פרטיים. המומחיות שלנו היא בעבודות הכוללות ניסור ועיבוד של עצים איכותיים ומשובחים. המנסרה שלנו מניבה תוצאות מדויקות ומספקת רמת גימור מושלמת לכל מוצר שתבחרו.

 

טכנולוגיה מתקדמת

העבודה המתבצעת כוללת עבודות ניסור במידה מדויקת והקצעה  על מנת שתוכלו ליהנות מהעץ לכל שימוש שעולה על דעתכם. מנסרת העץ שבבעלותנו מיוצרת בטכנולוגיה מהמתקדמות בעולם וחותכת בצורה, אחידה ומדויקת. אנו לוקחים בחשבון את סוג העץ, את התנאים בו הוא גדל ואת המוצר המבוקש. באמצעות המנסרה ניתן לייצר חומר גלם  לגדרות, שערים, פרגולות, רהיטים ועוד. חומר העץ הוא חומר המשרה אווירה של חום ואחידות בתוך הבית ולכן הוא פופולארי כל כך ולקוחות רבים אוהבים ומחוברים אליו.

 

חלומות עץ באקליפטופ

אנו באקליפטופ שותפים ליצירה הרחבה של האמנים באזור ובארץ, אצלנו במנסרה פורסים עצים שיועדו לאומנות עכשווית כגון פסלים, שולחנות מעוצבים, ספסלים מעוצבים, כיסאות אומנותיים. בנוסף אצלנו תוכלו לראות מרכז אומנותי של יצירות מעץ וניתן להזמין חומר גלם לחרטים פסלים וגלפים .

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מאולמות התצוגה שלנו

צוות המומחים ישמח להעניק ייעוץ והכוונה החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע

וכן להמליץ על בעלי מקצוע ממאגר בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום הדרוש