פרקטים ומדרגות מעץ

פרקטים ומדרגות מעץ מלא משתלבים בצורה נאה בכל בית או עסק. פרקטים ומדרגות מעץ משדרגים את פנים הבית והופכים אותו לבית בעל מראה חם, עשיר ויוקרתי. הפרקטים מרצפים את הבית בחלק הפנימי שלו ומעניקים לחלל אווירה כפרית ונעימה. פרקטים ומדרגות מעץ לבית ניתן לעצב ממגוון רחב של עצים ביניהם עץ אורן, עץ אלון, עץ אגוז אפריקאי ועוד. הן את הפרקט והן את המדרגות ניתן לבנות בהתאמה אישה בעובי, אורך ורוחב נבחרים ובעיצובים מודרניים או כפריים .

 

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מאולמות התצוגה שלנו

צוות המומחים ישמח להעניק ייעוץ והכוונה החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע

וכן להמליץ על בעלי מקצוע ממאגר בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום הדרוש

פרקט למינציה

מדרגות מעץ

פרקט מסיבי

פרקט תלת שכבתי

סוגים של פרקטים 

כמו בכל דבר, יש פרקטים איכותיים יותר ברמת גימור גבוהה ויש פרקטים המיוצרים מעץ סינתטי הנחשבים לפחות איכותיים. פרקט מעץ גושני לדוגמא הוא פרקט מעץ 100% מלא, אשר מייצרים מעץ סופר איכותי ובו לא קיימת הדבקה בין שכבות, אשר פופולארית בפרקטים המיוצרים במספר שכבות. לפרקט המיוצר ממספר שכבות, מדביקים את השכבות מכל כיווני הפרקט על מנת להעניק לו חוזק ועמידות לשנים ארוכות. בסוף ההתקנה של הפרקט חשוב מאוד להוסיף לו שכבת מגן המיוצרת משמן או מלכה.

 

סוגים של מדרגות מעץ

מדרגות עץ ניתן לייצר ולהרכיב במספר שיטות. הבחירה של המדרגות חייבת להתבצע בהתאם לשאר הבית במטרה לקבל שילוב מושלם ואופטימאלי. ניתן להתקין מדרגות מעץ בשיטה הנקראת חיפוי עץ על משטחי בטון, כלומר להרכיב את מדרגות העץ מעל מדרגות בטון שקיימות כבר. בנוסף קיימת אופציה לבנות מדרגות עץ מרחפות, מה שמעניק אווירה מודרנית בבית. את מדרגות העץ ניתן לשלב כמעט עם כל חומר העולה על דעתכם ולהעניק לחלל מראה ייחודי עוד יותר. למראה יוקרתי ניתן לבחור מדרגות מעץ מלא. הדבר החשוב ביותר כאשר בוחרים בעץ ממנו המדרגות יהיו עשויות הוא לבחור עץ קשה שכן מדרגות הם פריט שחייב להיות חזק ויציב.  בהתקנה של מדרגות עץ אנו למעשה חוסכים כסף, משום שהתקנתן פשוטה וקלה ביחס למדרגות מסוגים אחרים. בנוסף, מדרגות עץ יכולות לחסוך לנו מקום וניתן לעצב אותם במגוון דרכים וסגנונות.

 

לסיכום, המבחר בכל הקשור בעיצוב הבית הוא עצום. לכן חשוב לפני הרכישה להקפיד ולהתייעץ עם בעלי מקצוע שיסייעו לנו לבחור בצורה הנכונה ביותר. שימוש בחומר העץ מעניק לבית תוספת ייחודית, מראה קלאסי נינוח ואינטימי, קל לתחזק אותו והוא שומר על נראות נאה במשך שנים ארוכות.

מדרגות עץ

מחסן עצים אקליפטופ מייבא ומשווק עצים למטרת בניית מדרגות עץ. מדרגות עץ משתלבות בצורה מופלאה בבתים המעוצבים בסגנון קלאסי, כפרי ואפילו מודרני. בנוסף, תוכלו לשדרג את חלל העסק שלכם עם מדרגות דקורטיביות מעץ והן מתאימות לחללים כמו סטודיו, בית קפה, מסעדה, מועדון ועוד.

 

אז מהם היתרונות שבבניית מדרגות עץ?

  1. מונע החלקה – מטבעו חומר העץ הינו חומר בעל רמת חספוס גבוהה. כשאנו מתכננים ובונים בית, עלינו להתחשב יותר מאשר בפן העיצובי והדקורטיבי גם בפן הבטיחותי והפרקטי. יש לא מעט חומרי גלם מהם מייצרים מדרגות שבסופו של דברים עלולים לעודד החלקה. חומר העץ, הוא חומר שמונע החלקה ולכן בניית מדרגות מעץ לא רק משדרגת את כל הבית בשל המראה המרשים שהיא יוצרת, אלא גם מונעת החלקה שיכולה להיות מסוכנת מאוד.
  2. מגוון רחב של אפשרויות – ניתן לבנות מדרגות עץ כמעט מכל סוגי העץ החל מעץ אקליפטוס מרהיב, עץ דובדבן משגע, עץ מהגוני, או מעץ האלון העצמתי. לכל סוג עץ יש תכונות ומאפיינים המעניקים לו רמת קשיחות מסוימת, צבע מסוים מה שלבסוף יוצר סוג מסוים של מדרגות מעץ המשתלב עם מראה החלל. אם תבחרו לדוגמא במדרגות מעץ אגוז אמריקאי תקבלו מראה יוקרתי, בעוד עץ האקליפטוס מעניק מראה כפרי במיוחד. חשוב לבחור בעץ חזק שיעמוד בעומסים אותם הוא יספוג לאורך שנים.
  3. אינספור שילובים – חומר העץ הוא חומר ניטרלי מה שמאפשר לשלב איתו כמעט את כל חומרי הגלם. זו הסיבה שגם אם החלל שלכם מעוצב בסגנון מודרני, רצפת הבית היא רצפת שיש לבנה וחלקה, מדרגות העץ ישתלבו בו בצורה מושלמת. ניתן לשלב עם המדרגות עמדרגות מעץצמן חיפויים של בטון או פלדה ואפילו לשלב בתוך המדרגות עצמן חומרי גלם נוספים כמו אבן למשל.
  4. הגנה מקסימלית – חומר העץ הוא חומר חזק, יציב ובטוח. לא רק שהמדרגות עצמן יישמרו לכם לאורך שנים רבות, אלא גם הם יגנו על הפלטות וימנעו את השחיקה שלהן.

 

 

חשוב לציין, שלא משנה באיזה סוג עץ תבחרו בסופו של דבר לבנות את מדרגות העץ שלכם,  (זאת בהתאם למה שמתאים למדרגות) כל עץ דורש תחזוקה שונה. בכדי למנוע נזקים של רטיבות, חום ומשקל לאורך השנים, חשוב לבדוק את השלבים שיש לבצע בכדי לשמור על מדרגות העץ הן מבחינה עיצובית והן מבחינה בטיחותית. יחד עם זאת, עומדת בפניכם האפשרות לחפות מדרגות קיימות בעזרת חומר העץ וכך לחסוך בעלויות, זאת במקום לבנות מדרגות חדשות. אופציה זו מתאימה לתהליך של שיפוץ בו אינכם מעוניינים להרוס את המדרגות הקיימות ובכל זאת רוצים ליצור בחלל מראה כפרי, חמים, משפחתי וביתי.

 

מדרגות עץ מעוצבות

מדרגות עץ

  • מאפשרות לנו להשלים את המראה העיצובי הכללי אותו אנו מנסים ליצור.
  • מתאימות כמעט לכל סוג של ריהוט ולכל סגנון עיצובי.
  • משדרגות באופן בלתי רגיל את מראה החלל