רצפת דק

רצפת דק

Published by

Posted on August 20, 2017

הגיע הזמן להתקדם לרצפת דק איכותית

אם נמאס לכם מהריצוף המיושן שיש לכם חצר ואתם ממש לא רוצים שהדבר שתדרכו עליו יהיה בטון קשה ולא נעים, אולי הגיע הזמן שתכירו את רצפת הדק. רצפת דק היא הדבר החם הבא בגינות בישראל למי שרוצה לדרוך על עץ ולהרגיש את האווירה הכי טבעית שהוא יכול. רצפת דק מכילה יתרונות רבים שיכולים להתאים בדיוק לכם ויש כל כך הרבה סוגים, דגמים וגוונים כך שנשאר לכם רק להגיד מה הדבר הכי אהוב עליכם ולהתקין אותו בצורה פשוטה בכל מקום שרק תרצו.

מה היתרונות של רצפת דק?

  • היתרון הבולט ביותר של רצפת דק היא הייחודיות שלה. בעוד רצפה מבטון אינה נעימה, לא משנה עד כמה היא תהיה מעוצבת, וריצוף הוא פתרון מיושן ורגיל למרות שריצוף חוץ ניתן למצוא בשלל דוגמאות בימינו, רצפת דק היא הפתרון הכי טוב למי שמחפש משהו לא שגרתי. יותר מכך, רצפת דק יכולה להתאים גם רק לחלק מהגינה. בעוד פתרונות אחרים כמו ריצוף או בטון יכולים להיות בחיבור לבית בלבד, רצפת דק אפשר להקים גם באמצע הגינה וזה ייראה טבעי לחלוטין.
  • המראה הטבעי של רצפת דק הוא המראה הכי טוב כדי ליצור הרמוניה בגינה. רצפת דק משתלבת במיוחד עם פרגולות וגם ניתן להתקין רצפת דק דומה לזהות של הפרגולה כך שהם ייראו ממש כאילו הם הגיעו בסט. קצפת דק משתלבת היטב עם שיחים ועצים שיש לכם בגינה ועם הדשא הירוק. ריהוט גן ייראה אחרת לגמרי על רצפת דק מאשר על ריצוף רגיל או בטון וכך אתם מרוויחים התאמה מירבית לאווירה הפסטורלית שאתם רוצים ליצור.
  • רצפת דק יכולה להתאים גם למרפסות. אמנם רוב רצפות הדק ממוקמות בגינות אך לא לכולם יש גינה ובבנייה המודרנית שנעשית לגובה אפשר להפוך גם את המרפסת שלכם לאיכותית וטבעית באמצעות הדק.

כמה עולה להתקין רצפת דק

למרות כל היתרונות של רצפת דק המחירים שלה משתלמים והוגנים. יש הרבה סוגים של רצפות דק החל מעץ מלא ועד דק סינטטי והמחירים נעים בין מאתיים שקלים ועד אלף שקלים למטר רבוע כאשר ניתן להתקין גם על אדמה וגם על ריצוף קיים.