בידודים לגג הבית או למבנים העשויים מעץ

רוב החום אשר נכנס או יוצא מגגות הבתים בכל עונות השנה מתרחש כתוצאה מקרינה. החשיבות של התקנת מערכת המבודדת ואוטמת את הגגות היא גבוהה במיוחד. כיום החברות מייצרות מערכות בידוד משוכללות, בעלות איכויות טכנולוגיות וסביבתיות אשר עומדות בכל התקנים הבינלאומיים.

היתרון המשמעותי בהתקנת בידודים הוא בכך שאנו חוסכים באופן משמעותי באנרגיה הנצרכת בחימום או בקירור המבנה. בשנים האחרונות יש הקפדה מחמירה להשתמש בחומרים ידידותיים לסביבה מה שמהווה יתרון נוסף וחשוב. ההרכבה של בידודים ושכבות האוטמות את הגגות היא פשוטה, קלה ואינה דורשת תחזוקה קבועה. לפני שבוחרים במערכת בידוד חשוב מאוד לוודא שהיא עומדת בכל התקנים של מכון התקנים ובדרישות שריפה, התפשטות להבות ויצירת עשן.

 

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מאולמות התצוגה שלנו

צוות המומחים ישמח להעניק ייעוץ והכוונה החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע

וכן להמליץ על בעלי מקצוע ממאגר בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום הדרוש

נייר טול

לוחות צמר סלעים

סופג רעש

בידוד לבן

יריעות TYVEC

פולינום סופר

צמר זכוכית חשוף

סוגים של בידודים

בידוד אקוסטי – מטרתו לנטרל רעשים המגיעים מבחוץ או מתוך הבית. מערכת בידוד אקוסטית איכותית, תסייע להפחית רעשים אלו בצורה ניכרת.

בידוד תרמי – במצבים מיוחדים כאשר חם במיוחד או קר בצורה קיצונית, לעיתים אמצעי החימום והקירור אינם מהווים פיתרון אידיאלי, צורכים חשמל רב ואנו לא מצליחים להגיע לטמפרטורה הרצויה. התקנה של מערכת בידוד תרמית תסייע להגיע לרמת החום או הקור האופטימאלית.

 

מדוע חשוב להתקין בידודים בבית או בעסק?

גגות רעפים מסייעים לנו לחסוך בעלויות ובאנרגיה. בכדי להעצים את היתרונות הקיימים בגגות רעפים, מומלץ להתקין מערכת מבודדת אשר תפקידה העיקרי הוא לאזן את הטמפרטורה במבנה ולצמצם הפעלה של מכשירים המקררים או מחממים את החלל.

קיימים סוגים שונים של חומרי בידוד ואיטום. אחת ממערכות הבידוד הפופולאריות ביותר היא מערכת בידוד בשיטת בועות פולינום. מדובר על רדידים של אלומיניום המשולבים עם שכבות של בועות אוויר אותן כולאים ביריעות פוליאתילן. שיטה זו מאפשרת בידוד תרמי באיכות גבוהה. בנוסף קיימת שיטת בידוד באמצעות צמר זכוכית. פרט לבידודים שמטרתם העיקרית היא לאזן את הטמפרטורה, קיימים בידודים שמטרתם לבודד רעשים, למנוע כניסה של אבק או כניסה של רטיבות. חשוב מאוד לפני שרוכשים מערכת בידוד, להתייעץ עם מומחה באיטום ובידוד על מנת שתתקבל התוצאה הרצויה.