קוניאל

מפעל קוניאל משתמש בחרסית (חימר) אשר מקורה במחצבה בקרבת המפעל. חומר הגלם עובר במפעלנו תהליך עיבוד מורכב אשר מותאם לשיטות העבודה המסורתיות עם חימר, בו אנו מקפידים לברור ולטחון את החרסית לגרגרים קטנים ולאבקה. בכדי להבטיח תוצאה איכותית ואחידה, כל רעף עובר תהליך שריפה בתנור בצורה פרטנית ומבוקרת.

במפעל פועלת מעבדת איכות אשר מבטיחה את איכות המוצר בהתאם להנחיות המקצועיות של ההנהלה. המפעל המתקדם, והמוניטין העולמי של משפחת קוניאל, מהווים את השילוב המושלם, בכדי ליצור איכות גבוהה ושביעות רצון הלקוחות.

קשת של מוצרים המאפשרים את בחירת הפתרונות הטובים ביותר מבין חמישה סוגי רעפים שונים, ובמגוון צבעים, דבר המאפשר אין סוף אפשרויות עיצוביות. מגוון אפשרויות של מוצרים נלווים מאפשרים ליצור את הפתרון המושלם לכל גג.

ניסיון רב שנים, בחירה מדוקדקת של חומרי הגלם וטכנולוגיה מתקדמת, מבטיחים כי רעפי קוניאל עונים על כל הדרישות והתנאים, ליצירת הגג המושלם.

איכותם של חומרי הגלם הטבעיים בהם אנו עושים שימוש וההקפדה על תהליך יצור ידידותי לסביבה, מבטיחים כי אנו מאמצים את התקנות והכללים לשמירה על הסביבה ולכל אורך תהליך היצור מחד, ומאידך, עם סיום חייו של המוצר והחזרתו לטבע, לא נגרם שום נזק סביבתי.

תהליך היצור מתבצע תוך בקרה קפדנית בהתאם לתקן הישראלי ולתקנים אירופים מתקדמים.

ההזמנות מלוות בתהליך בקרה בהתאם לסטנדרטים ולתקנות של כל מדינת יעד. האחריות הטובה ביותר הינה למעלה ממאה ועשרים שנות ניסיון.

 

אנו מזמינים אתכם להגיע ולהתרשם מאולמות התצוגה שלנו
צוות המומחים ישמח להעניק ייעוץ והכוונה החל משלב התכנון ועד שלב הביצוע
וכן להמליץ על בעלי מקצוע ממאגר בעלי המקצוע הטובים ביותר בתחום הדרוש

מרסילייז

פורטוגז

אביזרים משלימים