פרגולות עץ

Published by

Posted on January 04, 2017

עכשיו אנחנו בחורף. קר מאד וגשום. משפחה ביתית ממוצעת לא יושבת בדרך כלל בחוץ אלא מסתגרת בתוך הבית. אבל זהו בדיוק הזמן לחשוב על פרגולות מעץ. אם אתם גרים בדירת קרקע ויש לכם אפשרות להשקיע במרפסת רצוי מאד שתהיה פרגולת עץ.

אמנם קשה לראות את זה עכשיו אבל היתרונות של פרגולות מעץ בקיץ הם גדולים מאד.
פרגולה מעץ נותנת מרחב נוסף בבית, אבל מחוץ לה, לשבת בחוץ עם משהו מוצל. בימי השמש החמים פרגולה נותנת מענה טוב לישיבה קלה בחוץ. כמובן שאפשר לשחק עם השטח מחוץ לביתכם, לחצות אותו ולתחם שטח למשחקים ושטח לשבת בניחותה.
עוד יתרון גדול הוא העץ עצמו. כבר ידוע שהעץ הוא חומר טבעי מבודד, אבל יתרונו על חומרים אחרים בטבע כמו למשל ברזל או פלסטיק הוא ניכר כיוון שפלסטיק יכול להיפגע בקלות. ברזל יכול להחליד וצריך לחדש אותו לעיתים קרובות. עם עץ ובחירה נכונה ומתאימה אתה יכול להנות מתקופה ארוכה שבה הוא מונח לך מעל הראש ולשבת בביטחון רב.
הצל שמספקות פרגולות עץ הוא יתרון טוב מאד עבור משפחות שרק רוצות לשחק עם הילדים בחוץ אבל לא מתחת לשמש. נכון, להרבה משפחות כיום שרוכשות בית קרקע, מעדיפות להשקיע בדשא שהוא נוח יותר, אבל מקיץ לקיץ מעונה לעונה אפשר לשים לב שצל הפך למצרך מבוקש לכן הרבה יותר קל להתקין פרגולה אשר יכולה לשמש אותך בימים חמים מאד אבל גם בעונת המעבר כאשר אתה רוצה לשחק בחוץ אבל גם לשבת להירגע בצל. זה פשוט. זה נוח יותר ונותן לך פתרון טוב מאד עבורך ומשפחתך.

אם כבר בחרתם בפרגולות עץ, תדאגו להתאים את סוגי העץ אל המבנה עצמו ולצרכים שלכם. חוסר התאמה יכול להוביל לבעיות רבות, כמו היחלשותו של העץ, סדקים והתפרקותו המוקדמת של העץ בתנאי מזג האוויר קשים ואז זה מבטל את היתרון היחסי שלו על פני החומרים האחרים בטבע.

פרגולות עץ