ריהוט מעוצב מעץ

כולנו נחשפנו לרהיטים העשויים מעץ בבתים של משפחה או חברים, בבתי עסק, בגלריות ובמקומות ציבוריים. האפשרויות לעצב רהיטים מחומר העץ הן בלתי נגמרות. עץ הוא חומר גמיש איתו ניתן לעצב ולתכנן כמעט כל דבר שעולה בדמיוננו. קיימים כל כך הרבה סוגים של עצים החל מעצים פראיים הגדלים במקומות אקזוטיים, עצים רכים או קשים, עצים בגוון אדמדם, עצים ממוחזרים ועוד. מה שיפה בחומר העץ הוא שאף עץ לא דומה לאחר ולכן העבודה איתו היא מאתגרת, מסקנת ומפתיעה בכל פעם מחדש. מחומר העץ אפשר לייצר או לבנות בשתי ידיים מגוון של רהיטים: שולחנות אוכל, ארונות, שידות מעוצבות, כיסאות, מיטות, שידות, מדרגות, ספסלים ועוד. חומר העץ מאפשר לנו להשתמש בטכניקת הגילוף וליצור ממנו צורות וטקסטורות במגוון של צבעים, גבהים וגדלים. העץ הוא חומר טבעי, המשדר אווירה של חום, שלווה, נינוחות, משפחתיות ולכן רבים מהאנשים אוהבים לשלב ריהוט המעוצב מעץ בחללים שונים בביתם. בשנים האחרונות בנייה של בתים מעץ הפכה פופולארית במיוחד, זאת תודות לפשטות, לניקיון שבעץ וליתרונות הרבים שהוא מביא איתו.

 

להחתדש עם רהיטים מעץ מלא

אין אדם שחווה את חווית העץ המלא ולא מתאהב בה מיד. רהיטים המעוצבים מעץ מלא מעניקים לכל חלל בו הם נמצאים מראה ייחודי, יוקרתי, אלגנטי ומשדרגים כל מקום באופן ניכר. אם זה במטבח, בחדר השינה או בסלון, תמיד טאץ׳ אחד קטן של עץ מלא יחולל פלאים. תארו לעצמכם חדר שינה לבן, נקי, קלאסי ובמרכזו מיטה מעץ אלון מלא כבד ואיכותי. העץ עושה טוויסט שגורם לאווירה להשתנות ברגע אחד. בנוסף ריהוט מעוצב הבנוי מעץ מלא משדר משהו עתיק, בעל אמירה היסטורית, תחושה של אותנטיות, של משהו ישן ואמיתי.

 

אם אתם לקראת קנייה, תכנון או עיצוב של רהיטים מעץ, תמיד כדאי לנסות ולשאוב השראה לפני ההחלטה הסופית. קחו לכם את הזמן, הסתובבו במחסני עץ, חנויות רהיטים, רפרפו בעיתוני עיצוב, גלשו באתרי האינטרנט השונים  וכך תוכלו לתכנן את רהיט העץ המעוצב שיתאים במיוחד עבור הטעם שלכם. כל עץ אשר משמש כרהיט דקורטיבי או רהיט לשימוש בביתכם חייב לעבור תהליכי ייבוש, אידוי ואיטום על מנת שהרהיט המעוצב יהיה מוגן מפני נזקי מזק אוויר, ריקבון, תולעים וכך יוכל לשמש אתכם לאורך שנים.  חשוב לוודא שבחרתם בחברה, נגר או מעצב המשתמשים בעץ איכותי אשר עבר את כל בדיקות האיכות, תהליכי שימור ועישון על מנת שתקבלו רהיט מעוצב מעץ עמיד ברמת איכות שאינה מתפשרת.