פלטה עץ מלא מבצע
פלטה עץ מלא

קצביה של עץ (פלטות עץ)

מחסני העץ אשר ממוקמים בכל רחבי הארץ פורסים עבורכם פרוסות מיוחדות ומעוצבות העשויות מסוגי עץ שונים. כפי שלכל עץ יש אופי, יופי ותכונות מיוחדות משלו, כך לכל פרוסה יש צורה לגמרי שונה, צבע אחר וטקסטורה הייחודית ומאפיינת רק אותה. זה מה שיפה ומעניין כל כך בלעבוד עם חומר העץ. בכל פעם שאנו מחליטים לבנות או לעצב מוצר עץ חדש, אנו מקבלים מוצר אחר לגמרי. את פרוסות העץ מייצרים מעץ האקליפטוס, עצי ברוש, עצי זית ועוד. מחסן העץ שלנו מאפשר לכם ליהנות ממגוון רחב של פרוסות עץ אותם אנו מתאימים לפי הצרכים האישיים והספיציפיים שלכם. תוכלו להתרשם ממגוון אפשרויות, להריח את ריח העץ המשכר ולהסתקרן בעצמכם. הבנייה באמצעות השימוש בפרוסות עץ מאפשרת לנו לעבוד בשיטת ״עצה זאת בעצמך״ ולהרכיב בכוחות עצמנו שולחנות, ספסלים, כיסאות ואפילו סתם להשאיר הפלטה כפי שהיא ליופי, לדקורציה או להגשה. פרוסות העץ נוצרות בעיקר ע״י חיתוך טבעי ובהן מקפידים להשתמש נגרים, אמנים, מעצבים ואנשים אשר מחוברים לחומר העץ בצורה אחרת, נהנים לעבוד איתן ומצליחים בכל פעם ליצור משהו אחר לגמרי מהפעם הקודמת. יתרון נוסף של פרוסות העץ הוא שניתן לספוג מהן השראה לעיצובם של רהיטים, פרגולות ומוצרי עץ נוספים.

 

מחסן עצים שירותים נוספים

גשו למחסן העצים האהוב עליכם ותוכלו ליהנות מייעוץ ושירות מקצועי, בסיוע לבחירת פלטות העץ והחומרים הנלווים אשר יותאמו באופן ייחודי עבור המטרות הספציפיות שלכם.  תוכלו להיעזר באנשי המקצוע שבמחסן העצים, במטרה לוודא מהי הדרך הטובה ביותר לשמר את העץ איתו בחרתם לעבוד על פי סוג העץ, המיקום בו ימוקם והשימושים שלו. שירותים נוספים אותם מחסני העצים מספקים כוללים שירותי חיתוך, ניסור, השאלת אביזרים המיועדים לבנייה ועוד. במחסני עצים תוכלו ליהנות ממבחר של בולי עץ, פרוסות עץ, פלטות מעץ, דקים וחיפויים אשר ייפרסו, ייחתכו, יעברו תהליך ליטוש ואיטום בהזמנה לכל סוגי הלקוחות. עלות המוצרים תיקבע לפי סוג העץ, הכמות הדרושה ממנו וסוג העבודה אותה הלקוח מבקש.

.

פלטות עץ מלא
פלטות עץ מלא מיוחדים
פלטות עץ מלא בצפון

פלטות עץ הן הפתרון המושלם למגוון של פתרונות עיצוב, בנייה, פרויקטים מסוג ״עשה זאת בעצמך״ ועוד. העץ הוא חומר יציב, חזק ועמיד לכן מתאים לשימוש ובנייה של מגוון מוצרים מכל מיני סוגים, מה גם שמדובר ביצירת מופת לכל הדעות. מוצרים הנבנים מפלטות עץ עמידים בפני פגעי מזג אוויר והם מתאימים לבניית גגות, פרגולות, דקים, רהיטים ועוד.

 

פלטות עץ אקליפטופ יתרונות

  • סוגים שונים של פלטות עץ בהתאם לצורך ולמטרה.
  • חומר העץ מעניק לנו בתהליך העיבוד והבנייה רמת גמישות גבוהה המאפשרת תמרון וביצוע עבודות עץ לכל מטרה.
  • פלטות עץ מלא אותן אנו מספקים ללקוחותינו במחסן עצים אקליפטופ אינן מכילות חומרים מזיקים דוגמת פורמלדהיד – חומר כימי מסוכן לבריאות .
  • קל לתחזק, קל לתקן.
  • מראה טבעי מושלם המשתלב באופן ייחודי בכל חלל פנימי או חיצוני.

 

אז איזה סוגים של פלטות עץ אנו במחסן עצים אקליפטופ מספקים לכם?

  • פלטות עץ אורן מלא- עץ האורן הוא בין העצים הנפוצים והפופלאריים ביותר לשימוש הן בתעשייה והן לצורכי הפרט. אנו אוהבים לספק ללקוחותינו פלטות עץ אורן, משום שהוא מתאים לבניית דקים, בניית פרגולות, ייצור רהיטים ועוד. מכיוון ועץ האורן רגיש לרטיבות, אנו דואגים להעביר את הפלטות את כל תהליכי החיטוי והאיטום, זאת בכדי שתהנו ממוצר ברמת גימור מושלמת שמחזיק מעמד זמן רב. אחד היתרונות של עץ האורן הוא המחיר שבו הוא מוצע, שכן מדובר במחיר זול בהשוואה לעצים ולפלטות עץ מסוגים אחרים.
  • פלטות עץ אקליפטוס- הפלטות אותן אנו מייצרים ומשווקים, מקורן ביערות מובחרים המיועדים אך ורק לשימוש מקומי. עצי האקליפטוס בהם אנו עושים שימוש, גדלים על פי תקנים אירופאים מחמירים המעידים על גידול בסטנדרטיים ייחודיים שמטרתם לשמור על הסביבה שלנו ולתרום למאזן האקולוגי. עץ האקליפטוס הוא עץ מסיבי, יציב וחזק ממנו ניתן לבנות ולייצר קשת רחבה של מוצרי עץ, חפצי נוי, רהיטים ועוד.
  • פלטות עץ זית – בין הפלטות היותר מיוחדות שאנו מספקים, הן פלטות מעץ זית. עץ הזית נחשב גם הוא לעץ חזק ועמיד במיוחד. פלטות עץ הזית הן פלטות בעלות רמת צפיפות גבוהה והייחודיות שבהן הן היותן קרובות לצורה שבה עץ הזית נראה בטבע, מה שמעניק לו מראה מרהיב ופסטורלי.

 

אנו במחסן אקליפטופ מספקים פלטות עץ מסוגי עץ שונים בכל רמת חיתוך ובדיוק מושלם. אנו מקפידים על התאמת סוג העץ לצורכי הלקוח, לתקציב העומד ברשותו, לטעמו העיצובי ומספקים את הפלטות ברמת גימור מושלמת. העצים שלנו נחשבים לעצים הכי איכותיים, הם עוברים את כל התהליכים ששומרים עליהם לטווח הארוך ומהם ניתן להפיק שלל של מוצרי עץ איכותיים ועמידים. אנו נמצאים בקשר תמידי הן עם לקוחות פרטיים והן עם לקוחות במגזר התעשייתי ומספקים פלטות עץ משלל סוגים ובכל הגדלים. אנו במחסן עצים אקליפטופ מזמינים אתכם להתרשם ממגוון רחב של פלטות עצים ולהיעזר בצוות המקצועי שעומד לרשותכם לכל שאלה.

פלטות עץ סיסם הודי

פלטות עץ לשולחן

פלטות עץ סיפלי

פלטות עץ אורן אקליפטופ