פלטות עץ

פלטות עץ

Published by

Posted on January 05, 2017

כשאתם חושבים על פלטות עץ, תמיד אתם חושבים ישר על שולחן, אבל יש לה הרבה שימושים אחרים. פלטות עץ משמשות היום למגוון רחב של דברים שמהם עושים אחר כך מוצרים שכולנו משתמשים בהם. ישנם כאלו היום שמשתמשים בפלטות אפילו לצורך הכנת סלט.

לפלטות עץ ישנם סוגים שונים וגדלים שונים. הכול תלוי לאיזה צורך אתם מכוונים את השימוש בפלטה. כיום רוב השימוש מופנה לדברים שבתוך הבית כמו כיסאות, שולחנות ומדפים.
כיסאות עץ ידועים כחזקים הרבה יותר מכיסאות פלסטיק. נכון גם ברזל הוא חזק, אבל בגלל החלודה והשחיקה שלו ההעדפה היא לכיסאות מעץ. שולחנות הם מזמן לא רק ברזל או פלסטיק. כיום בגלל המשקל ששמים על השולחנות, אז כמעט לא משתמשים בשולחנות פלסטיק. רוב השימוש הוא בשולחנות ברזל, אבל יותר ויותר אנשים היום מבינים ששולחן עץ פחות מרעיש ויש לו יתרונות רבים על פני חומרים אחרים. הוא קל יותר לתזוזה ועל ידי הפרדה פשוטה שלו מהרצפה אתה יכול להזיז אותו ממקום למקום כדי לנקות סביבו. מדפים יש להם גם שימוש נרחב הרבה בגלל הצורה השטוחה והרחבה של העץ.

כאשר אנחנו באים לרכוש פלטות עץ יש סיכוי שלא נדע מה לבחור. יש הרבה סוגים וגם טווח המחירים הוא רחב מאד. כל מה שצריך לעשות קודם הוא לחשוב על מטרה נכונה וראויה לשימוש לפני שבכלל בוחרים סוג עץ. הבחירה בסוג העץ יכולה לפעמים לעלות ביוקר. אי ההתאמה יכולה לייצור נזקים שאין ביכולתנו אחר כך לתקן. לכן כדאי ורצוי מאד להתייעץ עם איש מקצוע. הגאווה הישראלית היא תמיד לעשות לבד כי “אני יודע, יהיה בסדר” אבל בכל מה שקשור לעץ, חייבים פה להיות מדוייקים. בחירה של עץ לא נכונה יכולה לייצור קשיים וחווית קנייה לא טובה ללקוח. לכן אחרי שאתם בוחרים את השימוש, כדאי שתתאימו את סוג העץ לאותו דבר שרציתם לעשות מלכתחילה. חוסר התאמה מוביל בהרבה מקרים להחלפה ולחידוש מוקדם מהצפוי.

פלטות עץ